Potrzebujesz drzwi ze skosem do szafy w Lubinie?

Garderoba to pokój, w którym magazynujemy wszystkie nasze rzeczy. Wcale nie musi być nią wielkie pomieszczenie, by zachować w nim właściwy ład. Swoją rolę będzie spełniać ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Możemy ją wtedy oddzielić drzwiami przesuwnymi od pomieszczenia i nadal będzie ona rewelacyjnie sprawować swoją funkcję.


Jak urządzić wnętrze garderoby?


Urządzenie garderoby uzależnione jest głównie od tego, co chcemy tam trzymać. Wybór o tym, czy potrzebujemy dużo drążków na wieszaki, regałów czy szuflad, zależna jest od tego, jakiego rodzaju ubrania posiadamy. Dobrze jest też pomyśleć czy potrzebujemy dodatkowego miejsca na różne sprzęty, jak np. żelazko bądź deska do prasowania.
W sytuacji, gdy garderoba nie zajmie wiele miejsca, bardzo dobrym wyborem będzie zakup szafy na wymiar. Jest to świetna metoda na zmaksymailzowanie przestrzeni na swoje ubrania i różne dodatki.

Do małej garderoby dobrze jest nabyć meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która oferuje pakowne szafy ubraniowe. Bardzo dobrym pomysłem jest też ładowna szafa narożna, która zmaksymalizuje ilość niezbędnego miejsca do trzymania swojej odzieży.


Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce


Warto również wstawić do swojej garberoby drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to osobny pokój. Umożliwi to zwiększenie dostępnej przestrzeni użytkowej. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do otworzenia zwykłych drzwi. W takiej sytuacji możemy zdecydować się dostępne na rynku gotowe rozwiązania bądź drzwi przesuwne na wymiar, które można odnaleźć w ofercie firmy Komandor.


Zadbaj o dobre oświetlenie


Właściwie wybrane meble to nie wszystko. Bardzo ważne jest też właściwe oświetlenie garderoby. Bardzo istotne jest, by światło docierało do wszelkich półek i zakamarków. W przypadku dużych przestrzeni powinniśmy skupić się również na oświetleniu punktowym, iż oświetlenie ogólne może nie być właściwe do zapewnienia właściwej ilości oświetlenia. Najekonomiczniejszym wyborem są LED-y, szczególnie, że przyjmują one różne formy oraz bez problemu możemy je zamontować tam, gdzie się tylko chce.


Nie zapomnij o dobrym lustrze


Ostatnim detalem, o którym nie powinno się zapominać jest lustro. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pomieszczenie, ale też umożliwi swobodne przeglądanie się w trakcie wybierania ubrań. W przypadku niedużego pokoju można zastąpić lustro stojące wiszącym. Doskonałym rozwiązaniem będzie też wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

Więcej na temat oferty marki Komandor znajdziesz pod adresem: https://www.komandor.pl/lubin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.